Misyonumuz

Kurum olarak misyonumuz toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak üzere;

*Sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek,

*Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olma özelliğimizi tüm Dünya’da sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık kuruluşu olmayı öngörüyoruz.

Amacımız; müşterilerimizin / hastaların sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri grubun her noktasından en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile müşterilerimizin kendilerini özel hissetmesini sağlayacak ve çözüm önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlayacağız.

Müşterilerimize karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak da, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.

TOP