Şirketimiz; sağlık alanında 26 yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle 2007 yılında şirketimizin kuruluşuyla birlikte 2014 yılında YANKI SAĞLIK GRUP A.Ş. olarak sektördeki yerini koruyarak devam etmektedir.

Şirket grup bünyesinde;

 

ASSİSTANBUL Sağlık Assist Hizmetleri (Assistance)

Türk hastalar için,

Sağlık Hizmetleri alanında ASSİSTANCE hizmeti ile Türkiye sınırları içerisinde günümüz çalışan popülasyonların zamandan kazanarak (izin alma, devamsızlık, işe geç gelme gibi) iş gücü kaybını önleyerek Sağlık Hizmetlerinin yerinde verilmesini sağlamaktadır. Ayrıca Sigorta Şirketlerinin Assistance Hizmetlerini vermektedir.

Yankı Medikal Sağlık Hizmetleri

Tüm sağlık alanında kullanılan ürün ve malzemelerin Özel Hastanelere, Üniversite Hastanelerine, Kamu Hastanelerine,Kliniklere,Laboratuvarlara, Tıp Merkezlerine,Muayenehanelere, Radyoloji Merkezlerine ihtiyaçları doğrultusunda toptan ve perakende satış dağıtımını gerçekleştirmektedir.

assisthanbul-TURKEY İnternational Health Tourism

(Yabancı Hastalar için) Sağlık Turizmi, birçok kurum ve kuruluşlarla ticari ahlaki çerçevesinde sağlam adımlarla hizmet vermeye devam etmektedir.

ASSISTHANBUL-TURKEY İnternational Health Tourism ;

YANKI SAĞLIK GRUP A.Ş. (ASC) bünyesinde  Türkiye’de sağlık turizmi ve sağlık assistanslık hizmetleri alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren markası ile 2009 yılı itibari ile gönlümüzü koyarak başladığımız bu yolda olmazsa olmazlardan vazgeçilmez bir bütünlüğümüz “ Kendine yapılmasını istemediğin hiçbir işlemi bir başkasına yapma !” ilkesinden yola çıkarak birçok hasta misafirlerimizi sağlıklarına kavuşturmuş bulunmaktayız.

Din,Dil,Irk gözetmeksizin Tüm Dünya yeryüzünde yaşayan insanların hepsine eşit koşulda hizmetlerimizi verirken sağlıklı ve mutlu son ile müşteri memnuniyeti bizleri onurlandırmaktadır.

Assisthanbul-Turkey, JCI akreditasyon olmuş Hastaneler, Branş Hastaneleri, Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri, Uluslararası Akademik Profesörler ve Tedavi Merkezleri ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Buna göre Türkiye’deki  en güçlü hekim kadrosu ve doğru tedavi alanında hizmet faaliyeti gösteren sağlık kuruluşlarında, tüm branşlarda  tıbbi teknolojinin yeniliklerinden faydalanırlar.

Partnerlerimizden gönderilen hasta raporları tercüme edilir, hekimlere sunulur. İhtiyaç görüldüğünde hastane veya üniversite konseyinde değerlendirilir

Hastane veya Üniversite Fakültelerinde değerlendirmeye aldırılır. Değerlendirme yöntemleri, tedavi şekli ve süresi ile sonuç ilişkisi prosesleri hakkında en kısa sürede bilgi verilir. Tedavi için gelen veya gelmek isteyen hastaların karşılanmasından Otel/hastaneye kadar, tedavi süreci bitip ülkesine dönene kadar tercüman eşliğinde misafir etmekteyiz.

Hususi araç veya ambulans, ev veya otel, tedavi sürecinde kaliteli yaşam alanı, ilaçlarının temin edilmesi vs. sunmaktayız.

TOP